ПРЕМІУМ-ДОГЛЯД ЗА ПОРОЖНИНОЮ РОТАПРЕМІУМ-ДОГЛЯД ЗА ПОРОЖНИНОЮ РОТА

Виберіть свою країну Україна Україна
Безкоштовна доставка при замовленні від 2000 UAH!
Доставка протягом 1-2 днів
Безпечний платіж

Зубна паста «Be you»

Принцип дії ніжного відбілювання

Шість пікантних смаків. Шість яскравих кольорів. Тривала свіжість. Ніжне, природне відбілювання. Новий вимір у здоров’ї порожнини рота.

Скрасьте свій догляд за зубами: ідеально підходять для звичайних та звукових зубних щіток.

Тільки натуральні інгредієнти – ми ненавидимо SLS, триклозан, відбілювачі та пластикові мікрогранули

Свіжа, яскрава, ніжна – саме те, що треба для здоров’я порожнини рота

Веганські: ніяких тваринних продуктів

Одна зубна паста. Шість дивовижних смаків

Кольори настільки привабні, що скрасять ранок понеділка. Смакові поєднання з вау-фактором. Вибирайте залежно від настрою. Гарантовано свіжа, здорова порожнина рота.

Тривала свіжість

Тривале відчуття свіжості та впевненості після чищення. Потужні бульбашки в зубній пасті дають освіжаючий і тривалий вибух ментолу.

Екстракти трав для здоров’я ротової порожнини

Цілющі трави та натуральні інгредієнти, включно з екстрактами ехінацеї, гіркого апельсина, гарпагофітума та азійського щитолосника, живлять тканину ротової порожнини й запобігають запаленню.

Чому «Be you»?

Яскраві кольори. Пікантні й свіжі смаки. Ніжне відбілювання за допомогою природного ферменту, який також дбає про зубну емаль та ясна. Будь собою: краса всередині і зовні.

Чиста радість? Від чищення зубів?

Всім відомо, якою нудною і буденною може стати щоденна рутина. Ви заслуговуєте на краще. Настав час вибуху смаку. Шість сміливих поєднань смаків зроблять чищення зубів різноманітним та веселим.

Біла магія

Глюкозооксидаза звучить моторошно. Але насправді це природний фермент, який ніжно відбілює зуби без додавання відбілюючих речовин й одночасно дбає про зубну емаль та ясна. Чиста магія..

Ніжне природне відбілювання ферментами

Красиві та здорові зуби додають впевненості в собі і радості від життя. Але відбілювання звичайним способом – болісна й подекуди шкідлива справа. На відміну від відбілюючої зубної пасти «Be you». Чому? Секрет у ферментах...

Фермент та природний процес

«Be you» містить природний фермент – глюкозооксидазу. Це білок, який запускає метаболічний процес. Глюкозооксидаза призводить до утворення кисню у ротовій порожнині, забезпечуючи ніжне відбілювання.

Два бажаних побічних ефекти

По-перше, глюкозооксидаза перетворюється на перекис водню в слині, що знешкоджує бактерії. По-друге, вона активує систему лактопероксидази слини, яка також має антибактеріальну, противірусну та протигрибкову дію.

Щаслива зубна емаль

Ніякого шкідливого вибілювання. Ніякого стирання. Емаль не тільки залишається цілою, але й стає яскравішою та білішою. Усе завдяки глюкозооксидазі. Цей фермент навіть використовують бджоли для утримання мікробів подалі від ласого меду.

Природна посмішка – легко

Незважаючи на відсутність стандартних інгредієнтів, пов’язаних з відбілюванням, «Be you» – надзвичайно ефективна система відбілювання. Це ще й цілком природна система відбілювання завдяки глюкозооксидазі.

CS 5460

Найефективніша
зубна щітка у світі?

Докладніше Купити

Чисті зуби

Вичерпний посібник

Докладніше Купити

Дорожній набір

Чищення зубів
в дорозі

Докладніше Купити