ПРЕМІУМ-ДОГЛЯД ЗА ПОРОЖНИНОЮ РОТАПРЕМІУМ-ДОГЛЯД ЗА ПОРОЖНИНОЮ РОТА

Виберіть свою країну Україна Україна
Безкоштовна доставка при замовленні від 2000 UAH!
Доставка протягом 1-2 днів
Безпечний платіж

КРАЩЕ ЗДОРОВ'Я ДЛЯ ВАС

ПРО НАС

Curaprox працює над вдосконаленням знань та підвищенням кваліфікації, в цілях забезпечення досконалої гігієни та здоров`я ротової порожнини з 1972.

Ми наполягаємо на тому, що важлива не тільки білосніжна усмішка і свіжий подих. Здоров`я ротової порожнини – це найважливіша складова здорових органів та всього організму.

Ось чому Curaden настільки тісно співпрацює зі стоматологами, щоб розробляти виняткові продукти Curaprox. Привабливі, ефективні продукти, якими приємно користуватися.

Тому Curaprox розвиває мотиваційні професійні програми для стоматологів. Кожен рік ми проводимо навчання та видаємо дипломи тисячам ITOP/Curaprox інструкторам з гігієни зубів та ротової порожнини по всьому світу. Вони допомагають пацієнтам стати вмотивованими та отримати необхідні навички для того, щоб їхні ротові порожнини, зуби та ясна були у чудовому стані. За цим майбутнє.

Наші методи працюють, тому що пацієнт відчуває різницю. З Curaprox чищення зубів – це суцільне задоволення, тому що це дуже просто та одразу видно позитивні результати. В даному випадку, наша продукція – це єдиний спосіб для досягнення цілі. Наша продукція допомагає зберегти мотивацію до ретельного чищення зубів. Ось чому ми завжди наполегливо та невтомно працюємо для того щоб наша продукція була більш привабливою, бажаною та найкращою у світі – здобуваючи мільйон нових шанувальників Curaprox кожного року. Тому про швейцарців і кажуть, що вони одержимі здоров`ям зубів.