ПРЕМІУМ-ДОГЛЯД ЗА ПОРОЖНИНОЮ РОТАПРЕМІУМ-ДОГЛЯД ЗА ПОРОЖНИНОЮ РОТА

Виберіть свою країну Україна Україна
Безкоштовна доставка при замовленні від 2000 UAH!
Доставка протягом 1-2 днів
Безпечний платіж

ПРО НАС

ЗДОРОВ'Я ПОЧИНАЄТЬСЯ З РОТОВОЇ ПОРОЖНИНИ

Здоровий організм потребує здорової ротової порожнини — саме таку мету ставить перед собою швейцарська компанія Curaden. У центрі історії — сім'я підприємців Брайтшмідів і бренд Curaprox.

Підприємець Улі Брайтшмід вірить у кращий світ: «Ми можемо його створити — і він у наших руках». Його компанія Curaden, що розробляє продукти для гігієни порожнини рота, продає більше, ніж просто продукти. Поширення знань про те, як підтримувати здоров'я ротової порожнини протягом усього життя, — головне завдання сімейного бізнесу, адже кожна людина сама може піклуватися про себе та своє здоров'я. У основі цього лежить переконання, що здоров'я починається з ротової порожнини, і що порожнина рота — це ворота тіла. 

Системність

Компанія Curaden йде власним шляхом порівняно зі своїми глобальними конкурентами не лише завдяки своїй гнучкості чи історії, яка налічує сімдесят років традицій. Насамперед Curaden прагне до інтелектуального об'єднання людей та передачі знань. Curaden відводить профілактиці важливу роль у сфері охорони здоров'я. Стоматологи, спеціалісти, гігієністи та інші фахівці повинні пройти відповідну підготовку. Профілактика здоров'я порожнини рота визначає культуру компанії. Це сучасне мислення, яке компанія Curaden послідовно втілює в життя. Воно займає чільне місце під керівництвом Крістін Брайтшмід, яка вже в третьому поколінні своєї родини веде компанію вперед.

Функціональність та втіха

Сьогодні Curaden є провідним світовим постачальником цілісних концепцій здоров'я порожнини рота у більш ніж 70 країнах світу. «Краще здоров'я для вас» — це філософія, яка лежить в основі всього, що робить компанія. Це кредо підкреслює важливість здоров'я порожнини рота та його зв'язок із загальним здоров'ям. Чи то міжзубний йоржик, чи зубна щітка з особливо тонкими ворсинками, електронна звукова зубна щітка, ополіскувач для порожнини рота, дитячий набір або ніжна зубна паста: бренд Curaprox, його продукція, дочірні компанії та філії по всьому світу — все це барвиста невимушеність, що поєднує здоров'я з утіхою.

Curaden розробляє максимально щадні та ефективні інструменти для гігієни ротової порожнини у співпраці з експертами в галузі досліджень, освіти та практики. Curaprox — це бренд засобів для підтримки здоров'я порожнини рота компанії Curaden AG, що базується у Швейцарії.

вивчайте більше