ПРЕМІУМ-ДОГЛЯД ЗА ПОРОЖНИНОЮ РОТАПРЕМІУМ-ДОГЛЯД ЗА ПОРОЖНИНОЮ РОТА

Виберіть свою країну Україна Україна
Безкоштовна доставка при замовленні від 2000 UAH!
Доставка протягом 1-2 днів
Безпечний платіж

Як часто треба міняти зубну щітку?

Коли закінчується шампунь або зубна паста, ми знаємо, що час купувати нові. Однак як знати, коли потрібна нова зубна щітка?

min read
Mar 2020
https://curaprox.ua/blog/post/how-often-should-you-replace-your-toothbrush
min read
Mar 2020
https://curaprox.ua/blog/post/how-often-should-you-replace-your-toothbrush

Вступ

Регулярно міняйте зубну щітку

Ми розповімо вам, як часто слід замінювати цей найважливіший предмет ванної кімнати, щоб переконатися, що він не призведе до непотрібних проблем для ротової порожнини чи здоров’я в цілому.

Зубна щітка – це інструмент гігієни зубів, яким слід користуватися приблизно три місяці. Проте, багато хто з нас нехтують цією простою порадою. Існує дві важливі причини, чому зубну щітку слід регулярно замінювати: по-перше, в результаті механічного зносу щетина починає згинатися, що з часом призводить до недостатнього видалення зубного нальоту. Друга причина – швидке накопичення бактерій, які, як правило, ростуть набагато швидше у вологому середовищі.

Крок 1

Щоразу промивайте щітку і давайте їй висохнути

Важливо також промивати зубну щітку після кожного використання під струменем води і залишати її висихати ставма.

Необов'язково весь час одягати захисний ковпачок на зубну щітку. Він потрібен для захисту головки щітки при транспортуванні. Навпаки, постійна наявність захисного ковпачка на голівці зубної щітки призведе до збільшення числа бактерій на ковпачку. До того ж ковпачок запобігає правильному висиханню щетини всередині, захоплюючи вологу та стаючи ідеальним розсадником для бактерій.

Висушуйте зубну щітку ставма

Крок 2

Ознаки зносу зубної щітки

Ви можете надто завзято чистити зуби

Вам може здатися, що зубні щітки з більшою кількістю щетинок, як щітки Curaprox, зношуватимуться ще швидше. Але правда полягає в тому, що навіть ці надтонкі щетинки розроблені та протестовані для збереження здоров’я зубів протягом трьох місяців щоденного використання.

Якщо щетина вашої зубної щітки протерта, а щетинки згинаються вже через кілька днів або тижнів, можливо, ви робите щось не так. Зубні щітки часто швидко зношуються через сильний тиск внаслідок використання неправильної техніки чищення.

Сильний натиск або неправильна техніка чищення

Щоб запобігти швидкому зношенню або потенційному пошкодженню зубів та ясен, прочитайте інструкції щодо правильного використання зубної щітки. Ви також можете запитати свого стоматолога або зубного гігієніста про правильне використання зубної щітки.

Крок 3

Замініть зубну щітку після хвороби

Якщо ви нещодавно хворіли, радимо замінити зубну щітку, навіть якщо вона ще не зношена. Зубну щітку слід замінити після одужання від вірусної або бактеріальної інфекції. Незалежно від того, чи була у вас звичайна застуда чи інша інфекційна хвороба. Не вагайтеся, просто придбайте нову зубну щітку.

Замініть зубну щітку після хвороби

Три речі, про які необхідно пам'ятати

Зношена зубна щітка не чистить зуби ефективно.

1. Замінюйте зубну щітку приблизно кожні три місяці, щоб уникнути згинання щетини та скупчення бактерій.

2. Не тисніть на щітку сильно. Зубна щітка часто зношується швидше в результаті надмірного натиску або неправильної техніки чищення.

3. Замінюйте зубну щітку після хвороби. Купуйте нову щітку після звичайної застуди чи будь-якого іншого інфекційного захворювання. Якщо цього не зробити, хвороба може повернутися через стару зубну щітку.

https://curaprox.ua/blog/post/how-often-should-you-replace-your-toothbrush