ПРЕМІУМ-ДОГЛЯД ЗА ПОРОЖНИНОЮ РОТАПРЕМІУМ-ДОГЛЯД ЗА ПОРОЖНИНОЮ РОТА

Виберіть свою країну Україна Україна
Безкоштовна доставка при замовленні від 2000 UAH!
Доставка протягом 1-2 днів
Безпечний платіж

Зубна паста «Black is white»

Біліші зуби завдяки ніжному відбілюванню

Зубна паста «Black is white» ніжно видаляє плями. Без вибілюючих речовин. Ніяких агресивних чи абразивних інгредієнтів. Активоване вугілля просто поглинає непривабливі, знебарвлені частинки, спричинені курінням, кавою або червоним вином.

Білі зуби без агресивних та болючих хімічних речовин – посміхніться!

Активоване вугілля просто та цілком природно поглинає непривабливі плями

Фільтр у зубній пасті робить поверхні зубів ще білішими!

Тільки ніжні, нешкідливі й ефективні інгредієнти. Ніяких SLS, триклозанів, вибілюючих речовин чи пластикових мікрогранул.

Коли чорний стає білим

Вугільна зубна паста чорна, як ніч. Активоване вугілля просто поглинає непривабливі, знебарвлені частинки, викликані такими факторами, як куріння. Ніжне та ефективне відбілювання.

Ніжне видалення знебарвлений часток

Відбілюючі речовини? Ні. Інші агресивні, абразивні хімікати? Ні. Активоване вугілля? Цілком природно. Воно ніжно поглинає знебарвлені частинки. Гідроксилапатит – рідкісний, проте природний мінерал, також замінює втрачені мінерали та кальцій у зубній емалі та створює заспокійливий захисний шар штучної емалі.

Природно блискуча посмішка

SLS, триклозан та інші бяки – це не про нас. Ми хочемо, щоб ви природно насолоджувались винятковим здоров’ям порожнини рота та білішими зубами.

Чому «Black is white»?

Красиві та біліші зуби додають нової впевненості. Але звичайні відбілюючі зубні пасти шкідливі. Експерти з догляду за ротовою порожниною Curaprox довели, що відбілювання може бути ніжним, природним та ефективним завдяки активованому вугіллю.

Відбілювання

Ніжний спосіб
відбілювання

Докладніше Купити

CS 5460

Найефективніша зубна щітка у світі?

Купити

Black is white Hydrosonic

Догляд за зубами отримує новий вигляд

Докладніше Купити