ПРЕМІУМ-ДОГЛЯД ЗА ПОРОЖНИНОЮ РОТАПРЕМІУМ-ДОГЛЯД ЗА ПОРОЖНИНОЮ РОТА

Виберіть свою країну Україна Україна
Безкоштовна доставка при замовленні від 2000 UAH!
Доставка протягом 1-2 днів
Безпечний платіж

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ТА УМОВИ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ

Офіційний імпортер і дистриб'ютор Curaden AG на території України:

Товариство з обмеженою відповідальністю "КУРАПРОКС-ДЕНТАЛ"

03057, м.Київ, вул. Металістів, 20

(літера Т)

Україна

моб.: +38 067 508 47 78

E-Mail: info@curaprox.ua

Зміст

 1. Сфера застосування
 2. Реєстрація
 3. Укладення договору
 4. Ціни
 5. Самовивіз з місця ведення діяльності
 6. Доставка, вартість перевезення
 7. Надання прав на використання цифрового контенту та ліцензій на програмне забезпечення
 8. Збереження права власності, відмова від договору
 9. Строк дії та розірвання договорів підписки
 10. Терміни та оплата
 11. Відкликання
 12. Гарантія та відповідальність
 13. Адреси
 14. Захист даних, авторські права, права на торгову марку

Станом на: квітень 2024

 1) Сфера застосування

Наступні Загальні положення та умови застосовуються до ділових відносин між компанією Curaden AG (далі: Curaden) та споживачами або компаніями (далі: "Клієнт" або "Клієнти") у формі, яка є доступною та дійсною на момент звернення до веб-сайту або замовлення товару, представленого компанією Curaden в інтернет-магазині.

До договорів, що стосуються постачання цифрового контенту, ліцензій на програмне забезпечення або ваучерів, застосовуються ці Загальні положення та умови, якщо тільки не було чітко погоджено інших умов. При постачанні ліцензій на програмне забезпечення продавець зобов'язаний передати ліцензійний ключ для використання наданого програмного забезпечення. Клієнт не набуває жодних прав інтелектуальної власності на програмне забезпечення. Відповідний опис продукту має вирішальне значення для якості програмного забезпечення.

Ці Загальні положення та умови можуть стосуватися договорів, які стосуються продукції (товарів або послуг) у формі одноразової поставки або постійних поставок ("Договір про підписку"). У випадку Договору підписки, Curaden зобов'язується постачати Продукт, що підлягає оплаті за Договором, протягом узгодженого терміну дії Договору.

Час від часу політика конфіденційності або ці Положення та умови інтернет-магазину будуть змінюватися або доповнюватися.  З кожним новим дзвінком або відвідуванням веб-сайту застосовуються актуальні, доступні версії. Будь ласка, регулярно відвідуйте цю сторінку, щоб ознайомитися з актуальними положеннями. Якщо ми внесемо суттєві зміни до цієї політики конфіденційності, ми повідомимо вас про це в повідомленні на наших веб-сайтах та/або в наших мобільних додатках, а також через оновлену версію політики конфіденційності. Якщо ви не згодні зі зміненими умовами, ми попросимо вас висловити свої заперечення в письмовій формі, надіславши електронного листа на адресу info@curaprox.ua а також видалити свій профіль користувача, якщо ви його створили, до набрання чинності змінами. Якщо ви не скасуєте підписку, ваш профіль користувача буде продовжувати існувати після дати набрання чинності відповідно до змінених положень.

Споживачем відповідно до цих Загальних положень та умов є будь-яка фізична особа, яка укладає юридичну угоду для цілей, які переважно не можуть бути віднесені ні до її комерційної, ні до незалежної професійної діяльності. Підприємцем відповідно до цих Загальних положень та умов є фізична або юридична особа чи товариство, що має правоздатність, яка, укладаючи юридичну угоду, діє в рамках здійснення своєї комерційної або незалежної професійної діяльності.

Замовлення можуть робити тільки особи, які досягли 18 років. Клієнтам, які не досягли 18 років, потрібен підпис законного представника.

Ці загальні положення та умови застосовуються повністю. Будь-які умови клієнта, які суперечать цим Положенням та умовам або відхиляються від них, не визнаються, за винятком випадків, коли компанія Curaden прямо погодилася на них у письмовій формі в кожному окремому випадку. 

2) Реєстрація

Кожне замовлення товару вимагає реєстрації в якості клієнта або відкриття профілю користувача на Curaden. Багаторазова реєстрація під різними іменами або адресами не допускається.

Реєстрація може бути скасована Curaden в будь-який час і без пояснення причин. У цьому випадку Curaden має право заблокувати та видалити ім'я користувача та відповідний пароль.

3) Укладення договору

Представлення асортименту продукції Curaden в інтернет-магазині не є пропозицією укласти договір купівлі-продажу з клієнтом. Це ні до чого не зобов'язує.

Натискаючи кнопку "Купити зараз", клієнт надсилає обов'язкову до виконання пропозицію про купівлю.

Розміщуючи замовлення в компанії Curaden через інтернет (інтернет-магазин), електронну пошту, телефон або інші канали зв'язку, клієнт подає пропозицію укласти договір купівлі-продажу з компанією Curaden. Клієнт отримує підтвердження отримання замовлення. Це підтвердження не означає прийняття пропозиції, а лише інформує клієнта про те, що замовлення було отримано компанією Curaden. У разі необхідності компанія окремо повідомить клієнта про можливі помилки в інформації про асортимент продукції на веб-сайті та надішле йому відповідну зустрічну пропозицію.

Договір з компанією Curaden вважається укладеним, коли Curaden чітко приймає цю пропозицію ("Підтвердження замовлення") або коли Curaden надсилає замовлений товар клієнту.

Прийняття залежить від юридичної прийнятності та наявності замовленого товару або послуги. Якщо компанія Curaden не може прийняти пропозицію клієнта, клієнт буде повідомлений про відсутність товару замість того, щоб прийняти замовлення. Тимчасово недоступні товари будуть відзначені для клієнта, замовлення клієнта залишається дійсним.

Можливі коливання цін. Остаточною є ціна на момент подання пропозиції.

4) Ціни

Ціни на придбання та замовлення товарів і послуг вказані в євро. Вони можуть бути змінені без попереднього повідомлення.

Всі ціни включають встановлений законом податок на додану вартість (ПДВ).

Ціни не включають додаткові витрати на доставку (між Curaden і клієнтом).

5) Самовивіз з місця ведення бізнесу

Після попереднього повідомлення по телефону можна забрати товар в узгодженому місці діяльності компанії Curaden.

У випадку самовивозу договір з компанією Curaden вважається укладеним, коли компанія Curaden чітко приймає пропозицію ("підтвердження замовлення") або коли компанія Curaden передає замовлений товар клієнту.

6) Доставка, витрати на пересилку

Curaden доставить замовлений товар на адресу, вказану клієнтом у замовленні, або (якщо обраний спосіб оплати) на адресу, вказану в системі PayPal, в найкоротші терміни. Компанія Curaden має право здійснювати часткові поставки та надавати часткові послуги в будь-який час, за умови, що вони є прийнятними для клієнта. Якщо часткова доставка здійснюється компанією Curaden, додаткові поштові витрати несе компанія Curaden.

Доставка здійснюється за вартістю доставки, вказаною в кожному окремому випадку.

Час доставки зазвичай становить 1-3 робочі дні. Інформація про очікуваний час доставки не є обов'язковою.

Цифровий контент, ваучери та ліцензійні ключі на програмне забезпечення надаються клієнту виключно в електронній формі (i) шляхом завантаження або (ii) електронною поштою, на розсуд компанії Curaden.

7) Надання прав на використання цифрового контенту та ліцензій на програмне забезпечення

Якщо інше не зазначено в DeepL описі в інтернет-магазині Curaden, компанія надає клієнту невиключне право, необмежене в часі та місці, на використання наданого контенту в особистих і комерційних цілях.

Передача ліцензійного ключа для ліцензії на програмне забезпечення надає клієнту право на використання програмного забезпечення або контенту, як це зазначено у відповідному описі продукту та ліцензійній угоді, в обсязі, описаному в них.

Передача вмісту третім особам або створення копій для третіх осіб поза межами цих Загальних положень та умов або ліцензійних умов не дозволяється, за винятком випадків, коли продавець дав згоду на передачу договірної ліцензії третій особі.

Надання прав набуває чинності лише після повної сплати клієнтом належної за договором винагороди.

8) Резервування права власності, розірвання договору

Усі поставлені товари залишаються власністю компанії Curaden до моменту повної оплати.

Якщо клієнт порушує умови договору, зокрема, якщо клієнт не виконує свої платіжні зобов'язання, незважаючи на нагадування з боку Curaden, Curaden може розірвати договір після попереднього встановлення обґрунтованого терміну і вимагати повернення товарів, які все ще залишаються його власністю. Повернення товару у власність або вилучення його компанією Curaden означає відмову від договору. Клієнт несе витрати на доставку, понесені в цьому випадку. Curaden має право розпоряджатися товаром після його повернення.

9) Термін дії та розірвання договору у випадку підписки

Договір підписки укладається на невизначений термін, але принаймні на мінімальний термін, зазначений у відповідному описі товару в інтернет-магазині Curaden. Договір підписки може бути розірваний протягом мінімального терміну в будь-який час в кінці мінімального терміну і після закінчення мінімального терміну в будь-який час з повідомленням за 14 днів у письмовій формі або електронною поштою на адреси, вказані в пункті 13.

Право на дострокове розірвання договору з поважних причин залишається незмінним. Поважна причина розглядається як така, якщо сторона, що розриває договір, беручи до уваги всі обставини конкретного випадку та зважуючи інтереси обох сторін, не може обґрунтовано очікувати продовження договірних відносин до узгодженого розірвання або до закінчення терміну попередження про розірвання договору.

10) Термін і оплата

Curaden приймає тільки ті способи оплати, які відображаються клієнту (в інтернет-магазині) під час оформлення замовлення. Curaden залишає за собою право письмово узгодити зі своїми клієнтами інший спосіб оплати, ніж той, що зазначений у цьому розділі.

Для обробки платежів через інтернет-магазин Curaden використовує сторонні платіжні системи, щоб дозволити клієнту легко і безпечно платити за допомогою кредитних карт і альтернативних способів оплати.

У разі оплати за допомогою платіжного методу, запропонованого PayPal, платіж обробляється через постачальника платіжних послуг PayPal (Europe) S.à.r.l. et Cie, S.C.A., 22-24 Boulevard Royal, L-2449 Luxembourg (далі: "PayPal"), відповідно до умов використання PayPal, доступних за адресою https://www.paypal.com/de/webapps/mpp/ua/useragreement-full або - якщо клієнт не має облікового запису PayPal - відповідно до умов для платежів без облікового запису PayPal, доступних за адресою https://www.paypal.com/de/webapps/mpp/ua/privacywax-full.

Вартість товару, а також витрати на доставку, якщо такі є, підлягають сплаті після укладення договору - відповідно до пункту (3).

Curaden може запросити передоплату без пояснення причин. Замовлення буде оброблено після отримання оплати. Curaden залишає за собою право не укладати договір, якщо результат перевірки платежу буде негативним. Крім того, ми залишаємо за собою право пропонувати лише певні способи оплати, відповідно до кредитоспроможності.

Якщо клієнт затримує оплату, Curaden має право стягнути одноразову суму за нагадування, як зазначено в процесі замовлення. Право Curaden вимагати більшого відшкодування збитків, зокрема, у зв'язку з примусовим виконанням позову колекторським агентством або адвокатом, залишається незмінним.

Ваучери для інтернет-магазину Curaden можуть бути використані тільки до завершення процесу замовлення. Подальша компенсація неможлива.

Ваучери можуть бути використані тільки на умовах, зазначених у ваучері, і виключно на групи товарів, зазначені у ваучері. Окремі товари можуть бути виключені з ваучерної акції.

Ваучери або дозволені законом знижки (наприклад, знижки за кількість) не можуть підсумовуватися в рамках одного замовлення. Вартість ваучера не може бути виплачена готівкою.

Ваучер підлягає передачі. Curaden може здійснювати платежі з можливістю виписки відповідному власнику, який викупить ваучер в інтернет-магазині.

11) Право на повернення товарів Curaprox в рамках законодавства Curaden/ [назва жирним шрифтом і текст нижче світло-сірого]

Якщо ви як клієнт є споживачем (B2C), ви маєте право скасувати свою заяву про намір укласти договір без пояснення причин протягом максимум 14 днів після отримання товару, повернувши товар компанії Curaden. Клієнт повинен додатково повідомити Curaden про відкликання в письмовій формі (наприклад, листом або електронною поштою) протягом того ж періоду. Перебіг строку починається з дня відправлення або отримання товару. Своєчасна відправка товару є достатньою для дотримання терміну відкликання. Відкликання в текстовій формі (Сюди) надсилається на адресу, вказану в пункті 13, або електронною поштою на адресу info@curaprox.ua. Клієнт повинен довести факт відправлення товару, що підлягає поверненню.

Відкликання виключено і не застосовується для:

 • Поставки товарів, виготовлених на замовлення спеціально для клієнта або чітко адаптованих до особистих потреб клієнта. Клієнт зобов'язаний прийняти та оплатити всі частини без винятку;
 • Доставки запечатаних товарів, які не підлягають поверненню з міркувань охорони здоров'я або гігієни, якщо їхня пломба була знята після доставки;
 • Поставки медикаментів не підлягають поверненню;
 • Поставки звуко- чи відеозаписів або комп'ютерного програмного забезпечення в запечатаній упаковці, якщо пломба була знята після доставки.

Договори про надання послуг, пов'язаних з організацією дозвілля, якщо інше не обумовлено, якщо договором передбачено конкретну дату або період надання послуг.

У разі ефективного відкликання або відмови від договору обидві сторони повинні повернути вже отримані послуги. Якщо клієнт може повернути отримані товари лише в погіршеному стані, він повинен відшкодувати Curaden у розмірі зменшеної вартості.

Клієнт повинен нести витрати і ризики, пов'язані з поверненням товару, за винятком випадків, коли доставлений товар не відповідає замовленому.

Компанія Curaden користуватиметься своїм правом утримання до повного повернення товару.

У разі виключення права на відкликання та повернення, клієнт несе витрати на повторну відправку товару нам.

Політика ануляції

Право на відкликання

Ви маєте право відкликати цей договір протягом чотирнадцяти днів без пояснення причин.

Термін відкликання становить чотирнадцять днів з дня, коли ви або названа вами третя особа, яка не є перевізником, прийняла або вступила у володіння останнім товаром.

Щоб скористатися своїм правом на відкликання, ви повинні повідомити нас (Товариство з обмеженою відповідальністю "КУРАПРОКС-ДЕНТАЛ", 03057, м.Київ, вул. Металістів, 20, (літера Т), Україна, адреса електронної пошти: info@curaprox.ua) за допомогою чіткої заяви (наприклад, листа, надісланого звичайною або електронною поштою) про своє рішення розірвати цей договір. Для цього ви можете використати доданий зразок форми відкликання (Сюди), яка не є обов'язковою.

Для дотримання строку відкликання достатньо надіслати повідомлення про реалізацію права на відкликання до закінчення строку відкликання.

Наслідки відкликання

Якщо ви відкликаєте цей договір, ми відшкодуємо вам усі отримані від вас платежі, включаючи витрати на доставку (за винятком додаткових витрат, пов'язаних з тим, що ви обрали інший тип доставки, ніж найбільш вигідна стандартна доставка, запропонована нами), без необґрунтованої затримки і не пізніше, ніж протягом чотирнадцяти днів з дня отримання нами повідомлення про ваше відкликання цього договору. Для цього ми будемо використовувати той самий платіжний засіб, який ви використовували для початкової транзакції, якщо з вами прямо не погоджено інше; в жодному разі з вас не буде стягнуто жодних комісій у зв'язку з таким поверненням коштів. Ми можемо відмовити у відшкодуванні до тих пір, поки не отримаємо товар назад або поки ви не надасте докази того, що ви повернули товар, залежно від того, що станеться раніше.

Ви повинні повернути нам товар без надмірної затримки і в будь-якому випадку не пізніше, ніж протягом чотирнадцяти днів з дня, коли ви повідомили нас про розірвання цього договору. Термін вважається дотриманим, якщо ви відправите товар до закінчення чотирнадцятиденного терміну.

Ми беремо на себе витрати на повернення товару.

Ви повинні будете заплатити за будь-яку втрату вартості товару тільки в тому випадку, якщо це пов'язано з поводженням з товаром, яке не є необхідним для перевірки стану, властивостей і функціонування товару.

Виключення/припинення права на відкликання: Право на відкликання не поширюється, зокрема, на договори поставки товарів, які не є збірними і для виготовлення яких вирішальне значення має індивідуальний вибір або визначення споживача, або які чітко адаптовані до особистих потреб споживача, а також достроково припиняється для договорів поставки запечатаних товарів, які не підлягають поверненню з міркувань охорони здоров'я або гігієни, якщо їх пломба була знята після доставки.

Гарантія добровільного повернення: На всі покупки з асортименту Curaden ми надаємо вам гарантію добровільного повернення протягом 30 днів з моменту отримання товару, на додаток до встановленого законом права на відкликання. Ви можете відмовитися від договору навіть після закінчення 14-денного терміну відкликання, повернувши нам товар протягом 30 днів з моменту отримання (термін починається на наступний день після отримання товару), за умови, що товар повністю укомплектований і знаходиться в оригінальній упаковці, у невикористаному і неушкодженому стані, і товар не був спеціально виготовлений за специфікацією клієнта або чітко адаптований для особистих потреб. Своєчасна відправка є достатньою для дотримання терміну.

Куди потрібно повернути товар: Офіційний імпортер і дистриб'ютор Curaden AG на території України: Товариство з обмеженою відповідальністю "КУРАПРОКС-ДЕНТАЛ", 03057, м.Київ, вул. Металістів, 20, (літера Т), Україна.

Гарантія добровільного повернення, надана за договором, не порушує ваших законних прав і вимог. Зокрема, ваше передбачене законом право на відкликання та гарантійні права залишаються необмеженими.

12) Гарантія та відповідальність

Якщо доставлений товар має, наприклад, дефекти від виробника, або якщо доставка була помилковою, будь ласка, негайно повідомте нам про це. Однак неподання скарги не має жодних наслідків для ваших законних вимог. До всіх дефектів придбаного товару, що виникли протягом встановленого законом гарантійного терміну, застосовуються встановлені законом вимоги щодо подальшого виконання, усунення дефектів або нової поставки на ваш вибір, а також - за умови дотримання встановлених законом вимог - більш широкі вимоги щодо зменшення або розірвання договору та, крім того, відшкодування збитків, включаючи відшкодування збитків замість виконання, а також відшкодування ваших безрезультатних витрат. Якщо ми надаємо вам гарантію продавця, деталі випливають з гарантійних умов, які додаються до відповідного поставленого товару. Гарантійні зобов'язання не обмежують законні вимоги/права.

Відповідальність регулюється чинним законодавством. Компанія Curaden не несе відповідальності у випадках (i) незначної неуважності, (ii) непрямих і побічних збитків та упущеної вигоди, (iii) нереалізованої економії, (iv) збитків, спричинених затримкою доставки, а також (v) будь-яких дій або бездіяльності допоміжних сторін компанії Curaden, як контрактних, так і позаконтрактних.

Крім того, компанія Curaden не несе відповідальності за збитки, спричинені будь-яким із перелічених нижче випадків:

 • Неправильне, недоговірне або незаконне зберігання, налаштування або використання Продукції;
 • Використання несумісних запасних частин або аксесуарів (наприклад, блоку живлення);
 • Відсутність технічного обслуговування та/або неналежна модифікація або ремонт виробів клієнтом або третьою особою;
 • Форс-мажорні обставини, зокрема пошкодження, спричинені стихійними лихами, вологою, падіннями, ударами тощо, за які компанія Curaden не несе відповідальності, а також офіційні розпорядження.

Постачальник послуг, якому доручено виконати роботу, несе відповідальність за дефекти, затримки у виконанні та пошкодження, що виникають під час виконання послуг (наприклад, під час монтажу на місці).

Компанія Curaden не несе відповідальності за можливі друкарські помилки в рекламних матеріалах, помилки в даних інтернет-магазину, неправильне маркування цін, помилки в ілюстраціях, описах товарів або інших текстах, таких як ваучери або рекламні акції, а також за затримку або недоставку.

13) Адреси

Учасник та партнер за контрактом щодо пропозицій на цьому веб-сайті:

Товариство з обмеженою відповідальністю "КУРАПРОКС-ДЕНТАЛ"

03057, м.Київ, вул. Металістів, 20

(літера Т)

Україна

моб.: +38 067 508 47 78

E-Mail: info@curaprox.ua

14) Конфіденційність, авторське право, торгові марки

Політика конфіденційності є невід'ємною частиною цих Загальних положень та умов. Приймаючи ці умови, клієнт також погоджується з політикою конфіденційності.

Усі торгові марки, зображення та авторські права належать компанії Curaden або її партнерам. Завантаження, збереження, копіювання або друк даних, зображень і PDF-файлів, навіть частково, вимагає письмового дозволу компанії Curaden. Всі права захищені. Подальше використання клієнтом для цілей, відмінних від тих, що відповідають призначенню продукту, не дозволяється.
Цю інформацію було перекладено для зручності залучених сторін. У разі будь-яких розбіжностей або конфліктів між перекладеною версією та оригінальною англійською версією, англійська версія має переважну силу та вважається юридично обов’язковою та авторитетною версією. Цим визнається, що переклад було згенеровано за допомогою машинного перекладу, і хоча були докладені зусилля для забезпечення точності, не надається жодних гарантій щодо повноти, точності чи надійності перекладу.