ПРЕМІУМ-ДОГЛЯД ЗА ПОРОЖНИНОЮ РОТАПРЕМІУМ-ДОГЛЯД ЗА ПОРОЖНИНОЮ РОТА

Виберіть свою країну Україна Україна
Безкоштовна доставка при замовленні від 2000 UAH!
Доставка протягом 1-2 днів
Безпечний платіж

Загальні умови ведення бізнесу цього сайту

Версія:   27 квітня 2020

 1) Сфера застосування

Ці Загальні умови ведення бізнесу (GTB - General Terms of Business) застосовуються до ділових відносин між Товариство з обмеженою відповідальністю "КУРАПРОКС-ДЕНТАЛ" (Офіційний імпортер і дистриб'ютор Curaden AG на території України), (далі: ТОВ "КУРАПРОКС-ДЕНТАЛ") та споживачами або підприємствами (далі "Клієнт" або "Клієнти") в останній версії, яка доступні, коли ви відкриваєте веб-сайт або замовляєте товари стосовно товарів, що відображаються ТОВ "КУРАПРОКС-ДЕНТАЛ"в Інтернет-магазині.

Ці GTB застосовуються, з відповідними змінами, до контрактів на надання цифрового вмісту, ліцензій на програмне забезпечення або купонів, якщо прямо не погоджено інше. При наданні ліцензій на програмне забезпечення продавець зобов’язаний надати ліцензійний ключ, що дозволяє використовувати продане програмне забезпечення. Клієнт не набуває жодних прав інтелектуальної власності на програмне забезпечення. Що стосується характеристик програмного забезпечення, відповідний опис продукту є достовірним.

Ці GTB можуть застосовуватися до контрактів, що стосуються товарів (товарів чи послуг), що надаються у формі одноразової доставки або постійної поставки ("договір про підписку"). У випадку договору про підписку, ТОВ "КУРАПРОКС-ДЕНТАЛ" зобов'язується поставляти необхідний товар протягом узгодженого строку дії контракту.

Час від часу, Повідомлення про конфіденційність або даний GTB Інтернет-магазину можуть бути адаптовані, доповнені або змінені. Щоразу, коли ви заходите на веб-сайт або відвідуєте його, версія веб-сайту, доступна на той час, є повноважною версією. Будь ласка, регулярно відвідуйте цю сторінку, щоб переглянути останні правила. Ми будемо інформувати вас про будь-які суттєві зміни в цьому Повідомленні про конфіденційність, розміщуючи повідомлення на нашому веб-сайті та / або мобільних додатках, а також оновлену версію Повідомлення про конфіденційність. Якщо ви не згодні зі зміненими правилами, повідомте нам про своє заперечення, надіславши електронне повідомлення на адресу info@curaprox.ua [електронна пошта в країні] та видаліть свій профіль користувача, якщо ви його створили, до дати набрання чинності. зміни. Без вашого скасування ваш профіль користувача буде продовжувати відображатися за новими правилами навіть після набрання чинності змінами.

"Споживач" для цілей цих Загальних принципів означає будь-яку особу, яка укладає юридично зобов'язуючі операції з цілями, які не є в основному комерційними та / або пов'язані з незалежною комерційною діяльністю. Під "бізнесом" для цілей цих GTB розуміється фізична або юридична особа або партнерство з юридичною особою, яке укладає юридично обов’язкову операцію під час здійснення комерційної або незалежної підприємницької діяльності.

Замовлення та доставка можливі лише в межах України Замовлення можуть розміщувати виключно Клієнти, яким виповнилося 18 років або які отримали підпис свого законного представника.

Ці виключно ці Загальні умови бізнесу застосовуються. ТОВ "КУРАПРОКС-ДЕНТАЛ" не визнає жодних умов ведення бізнесу Клієнта, що суперечать та / або відрізняються від цих Умов бізнесу, якщо ТОВ "КУРАПРОКС-ДЕНТАЛ" не надає письмової згоди на такі умови в конкретному випадку.

2) Реєстрація

Кожне замовлення товару вимагає реєстрації як Клієнта та / або створення профілю користувача в ТОВ "КУРАПРОКС-ДЕНТАЛ". Кілька реєстрацій під різними іменами або адресами заборонено.

ТОВ "КУРАПРОКС-ДЕНТАЛ" може відкликати свій дозвіл у будь-який час без зазначення причин. У цьому випадку ТОВ "КУРАПРОКС-ДЕНТАЛ" має право негайно заблокувати та видалити ім'я користувача та пов'язаний з ним пароль.

3) Формування договору


Представлення асортименту товарів ТОВ "КУРАПРОКС-ДЕНТАЛ" в Інтернет-магазині не є пропозицією укласти договір купівлі-продажу з Замовником. Це не є обов'язковим для виконання.

Натискаючи кнопку «Купити зараз», Клієнт робить обов’язкову пропозицію придбати.

Розміщуючи замовлення у ТОВ "КУРАПРОКС-ДЕНТАЛ" в Інтернеті (Інтернет-магазин), електронною поштою, телефоном, факсом або іншим каналом зв'язку, Клієнт робить пропозицію укласти обов’язковий договір купівлі-продажу з ТОВ "КУРАПРОКС-ДЕНТАЛ". Клієнт отримає підтвердження отримання замовлення ("Підтвердження отримання замовлення"). Це підтвердження не означає прийняття пропозиції, а лише інформує Клієнта про те, що компанія ТОВ "КУРАПРОКС-ДЕНТАЛ" отримала замовлення. ТОВ "КУРАПРОКС-ДЕНТАЛ" повідомить Клієнта про будь-які помилки в інформації про асортимент товарів на веб-сайті та зробить Клієнту відповідну зустрічну пропозицію, де це доречно.

Договір з формується, коли ТОВ "КУРАПРОКС-ДЕНТАЛ" прямо приймає пропозицію Замовника («Підтвердження замовлення»)  або коли ТОВ "КУРАПРОКС-ДЕНТАЛ" відправляє замовлений Замовнику продукт.

Прийняття ТОВ "КУРАПРОКС-ДЕНТАЛ" підлягає законності замовлення і наявності замовлених товарів або послуг. Якщо  ТОВ "КУРАПРОКС-ДЕНТАЛ" не може прийняти замовлення Клієнта. Клієнт отримає повідомлення про недоступність замість прийняття замовлення. Продукти, які не можуть бути доставлені тимчасово, будуть зарезервовані для Замовника, а замовлення Замовника залишається дійсним.

4) Ціни

Ціни, що діяли на момент придбання та розміщення замовлення в  українських гривнях, застосовуються до придбання та замовлення товарів та послуг. Ми залишаємо за собою право на зміну ціни.

Можливі зміни ціни, в такому випадку застосовується ціна, що діє на момент розміщення замовлення.

Ціни не включають додаткові витрати на пересилку (що виникають між ТОВ "КУРАПРОКС-ДЕНТАЛ" і Клієнтом).

5) Самовивіз з місця ведення бізнесу

За умови попередньої домовленості по телефону, Замовник може забрати продукт з узгодженого місця ТОВ "КУРАПРОКС-ДЕНТАЛ".

У разі отримання продукту, договір з ТОВ "КУРАПРОКС-ДЕНТАЛ" формується, коли ТОВ "КУРАПРОКС-ДЕНТАЛ" прямо приймає пропозицію Замовника («Підтвердження замовлення») або коли  ТОВ "КУРАПРОКС-ДЕНТАЛ" передає продукт Замовнику.

6) Доставка, витрати на пересилку

ТОВ "КУРАПРОКС-ДЕНТАЛ" повинен доставити замовлений якомога швидше товар за адресою, вказаною Замовником в замовленні. ТОВ "КУРАПРОКС-ДЕНТАЛ" має право надавати товари або виконувати послуги в більш ніж однієї партії в межах, розумних для Клієнта. Всякий  раз, коли ТОВ "КУРАПРОКС-ДЕНТАЛ" здійснює поставки в декількох партіях,  ТОВ "КУРАПРОКС-ДЕНТАЛ" може взяти на себе додаткові витрати з доставки.

Доставка здійснюється відповідно до транспортних витрат, зазначених у конкретному випадку.

Час доставки по Україні, як правило, від 1 до 3 робочих днів. Інформація, надана про орієнтовний час доставки, не є обов'язковою.

Цифровий контент, купони та ліцензійні ключі програмного забезпечення доставляються Клієнту виключно за допомогою електронної передачі ( i ) шляхом завантаження або (ii) або електронною поштою, за опцією ТОВ "КУРАПРОКС-ДЕНТАЛ". 

7) Надання прав на використання цифрового контенту та ліцензій на програмне забезпечення

Якщо інше не зазначено в описі вмісту в Інтернет-магазині ТОВ "КУРАПРОКС-ДЕНТАЛ", ТОВ "КУРАПРОКС-ДЕНТАЛ" надає Клієнтові невиключне право, обмежене в часі та просторі, на використання вмісту, доступного для приватних та / або комерційних цілей.

Надання ліцензійного ключа для ліцензії на програмне забезпечення дає Клієнту право користуватися програмним забезпеченням та / або вмістом, зазначеним у відповідному описі продукту та положеннях про ліцензію, в обсязі, описаному в них.

Будь-яка передача вмісту третім особам або виготовлення копій для третіх осіб, що виходять за рамки цих GTB та / або положень ліцензії, не дозволяється без згоди продавця на таку передачу третім особам ліцензії згідно з контрактом.

Надане таким чином право не набирає чинності до моменту сплати Замовником обумовленого договірного збору в повному обсязі.

8) Резервування права власності, розірвання договору

ТОВ "КУРАПРОКС-ДЕНТАЛ" залишає за собою право власності на всі товари, що доставляються до оплати в повному обсязі.Якщо Клієнт порушує контракт, особливо через невиконання платіжних зобов'язань, незважаючи на отримання нагадування від ТОВ "КУРАПРОКС-ДЕНТАЛ", ТОВ "КУРАПРОКС-ДЕНТАЛ" може розірвати договір після встановлення розумного пільгового періоду та вимагати повернення товарів, до яких ТОВ "КУРАПРОКС-ДЕНТАЛ" все ще зберігає титул. Повернення або закріплення товару компанією ТОВ "КУРАПРОКС-ДЕНТАЛ" означає розірвання договору. Будь-які понесені транспортно-транспортні витрати несе Клієнт. ТОВ "КУРАПРОКС-ДЕНТАЛ" має дозвіл на продаж товару після оздоровлення.

ТОВ "КУРАПРОКС-ДЕНТАЛ" залишає за собою право утриматись від укладення договору у разі негативного результату кредитної перевірки.

9) Термін дії та розірвання договору у випадку підписки

Угоди про підписку є безстроковими, але формуються принаймні на мінімальний термін дії, зазначений у відповідному описі товару в Інтернет-магазині ТОВ "КУРАПРОКС-ДЕНТАЛ". Угода про підписку може бути розірвана в будь-який час протягом мінімального ефективного періоду, чинного після закінчення мінімального ефективного періоду, або після закінчення мінімального ефективного періоду в будь-який час за 14-денне повідомлення, надіслане листом або факсом / електронною поштою поштою на адресу, зазначену в пункті 13.

Вищевикладене не перешкоджає надзвичайному припиненню з поважної причини. Поважна причина вважатиметься такою, якщо продовження договірних відносин до узгодженої дати розірвання або до закінчення строку попередження не може вважатися обґрунтованим для сторони, що припиняє дію, у світлі обставин конкретної справи після зважування інтересів обох сторін ..

10) Термін і оплата

У процесі замовлення ТОВ "КУРАПРОКС-ДЕНТАЛ" приймає тільки способи оплати, що відображаються Клієнту (в магазині Online). ТОВ "КУРАПРОКС-ДЕНТАЛ" залишає за собою право письмово узгодити зі своїми Клієнтами способи оплати, крім зазначених у цьому розділі.

Для обробки платежів через Інтернет-магазин ТОВ "КУРАПРОКС-ДЕНТАЛ" використовує платіжне рішення liqPay від Приватбанку   щоб дозволити Клієнту безпечну і безпечну оплату кредитною карткою або можливим альтернативним засобом платежу.

Якщо домовлено про передоплату за допомогою банківського переказу, оплата підлягає сплаті відразу після укладення договору, якщо сторони не домовились про пізніший термін.

ТОВ "КУРАПРОКС-ДЕНТАЛ" може вимагати, не вказуючи жодних причин, передоплату. Замовлення буде оброблено після отримання платежу.

Якщо Клієнт не виконує платежі, ТОВ "КУРАПРОКС-ДЕНТАЛ" має право стягувати фіксовану плату, зазначену в процесі замовлення. Вищевикладене не шкодить праву ТОВ "КУРАПРОКС-ДЕНТАЛ" вимагати додаткової компенсації, зокрема витрат на примусове стягнення боргу через колекторське агентство або адвоката.

Купони для Магазину ТОВ "КУРАПРОКС-ДЕНТАЛ" повинні бути погашені до завершення процесу замовлення, і після цього відрахування не будуть дозволені.

Купони погашаються виключно на умовах, зазначених у купоні, і для груп продуктів, зазначених у купоні. Деякі продукти можуть бути виключені з купонної кампанії.

Купони або юридично допустимі знижки (наприклад, знижки за об'єм) не можуть бути  застосовані кумулятивно до індивідуального замовлення. Купони не можуть бути погашені за готівку.

Купон може передаватися. ТОВ "КУРАПРОКС-ДЕНТАЛ" може ефективно виконувати свої зобов'язання, тендеруючи виконання будь-якому носію купона, який викуповує його в Інтернет-магазині.

11) Право на повернення товарів Curaprox в рамках законодавства Curaden/ [назва жирним шрифтом і текст нижче світло-сірого]

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ НАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ

УВАГА! Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.94 р № 172 Про реалізацію окремих положень Закону України Про захист прав споживачів, яким встановлюється перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню), якщо вони не задовольняють споживачів з будь-якої причини, парфюмерно-косметичні товари, зубні щітки належної якості ОБМІНУ І ПОВЕРНЕННЯ НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ. Тому будьте уважні при виборі товару.
У присутності кур'єра або представника Нової Пошти уважно огляньте товар, не порушуючи цілісності упаковки, щоб переконатися, що Вам доставили саме те, що Ви замовляли, і Вас влаштовує зовнішній вигляд товару. Всі претензії до замовлених товарів приймаються тільки в момент доставки, при збереженні цілісності упаковки.
На всю продукцію розповсюджується гарантійний термін якості 24 місяці з дня отримання замовлення.
Якщо у Вас є претензії до продукту: наприклад, не працює двигун електрощітки, не видавлюється зубна паста, або э інші пошкодження, які не можна визначити без розкриття упаковки, повідомте нам за номером +38 067 508 47 78 або напишіть на info@curaprox.com.ua, ми підкажемо, що робити в такій ситуації.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ НЕНАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ

Віримо, що Ви будете задоволені замовленими продуктами в нашому інтернет-магазині, які відповідають високій якості та першокласним стандартам нашої компанії.
Обміну або поверненню підлягає тільки новий товар, який не був у вживанні і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, повинні бути збережені: повний комплект товару, цілісність і всі компоненти упаковки, ярлики, заводське маркування та Покупець має оригінал документа, що підтверджує факт покупки відповідного Товару. Порушення будь-якого з цих пунктів залишає за Адміністрацією право відмовити Покупцеві в обмін або повернення товару.
Для того, щоб повернути товар неналежної якості, Вам необхідно оформити заявку, зв'язавшись з нами по телефону. Після підтвердження заявки, відправити товар за допомогою Нової Пошти г. Киев, відділення №148, одержувач: ТОВ "КУРАПРОКС-ДЕНТАЛ", тел. +38 067 508 47 78. Оплата доставки за рахунок отримувача. Послуги Зворотній доставка і Накладений платіж необхідно скасувати;
Повернення коштів або заміна товару здійснюється після отримання нами посилки протягом 2 робочих днів.

ВІДМОВА ВІД ЗАМОВЛЕННЯ

У разі, якщо Ви хочете анулювати замовлення або у Вас виникли складнощі з його отриманням - попередьте, будь ласка, менеджера інтернет-магазину якомога раніше по телефону +38 067 508 47 78 або на електронну пошту info@curaprox.com.ua.

12) Гарантія та відповідальність

Якщо поставлений товар має дефекти на момент переходу ризику (наприклад, виробничих дефектів), або у разі неправильної доставки, Клієнт має виключне право на подальший ремонт або обмін (заміну). Якщо заміна незадовільна, Клієнт має право скасувати покупку. Претензія втрачає чинність, якщо Клієнт не повідомляє ТОВ "КУРАПРОКС-ДЕНТАЛ" про дефект або неправильну доставку протягом 14 днів після отримання товару електронною поштою info@curaprox.com.ua, телефоном, або поштою.

Відповідальність ТОВ "КУРАПРОКС-ДЕНТАЛ" підпадають під чинні законодавчі положення. Відповідальність ТОВ "КУРАПРОКС-ДЕНТАЛ" виключається у випадках (i) звичайної недбалості, (ii) непрямих і непрямих збитків і упущеноїприбутку, (iii) нереалізованої економії, (iv)збитків fro mпізньої поставки, і (v) будь-яких дій або упущень з бокувікарнихагентів Curaprox/Curaden, будь то засновані в договорі або в цивільному.

Відповідальність ТОВ "КУРАПРОКС-ДЕНТАЛ" регулюється чинними законодавчими положеннями. Відповідальність ТОВ "КУРАПРОКС-ДЕНТАЛ" виключається у випадках (i) звичайної недбалості, (ii) непрямих та наслідкових збитків та втрати прибутку, (iii) нереалізованих заощаджень, (iv) збитків від несвоєчасної доставки та (v) будь-яких дій або бездіяльності з боку ТОВ "КУРАПРОКС-ДЕНТАЛ".

Крім того, ТОВ "КУРАПРОКС-ДЕНТАЛ" не несе відповідальності за збитки або збитки, пов'язані з будь-якою з наступних причин:

  • зберігання, конфігураціння або використання продуктів у спосіб, який є неналежним, суперечить договору або незаконним;
  • використання несумісних запасних частин або аксесуарів (наприклад, джерела живлення);
  • відсутність обслуговування та / або неправильної модифікації чи ремонту продукції Замовником або третьою стороною;
  • офіційні розпорядження або випадки форс-мажорних обставин, зокрема збитків, спричинених стихійними лихами, вологою, падіннями та ударами тощо, поза контролем ТОВ "КУРАПРОКС-ДЕНТАЛ".

Будь-який постачальник послуг, найнятий для постачання товарів або надання послуг, несе відповідальність за будь-які дефекти, що призвели до будь-яких дефектів, затримки продуктивності та втрати або пошкодження, що виникаютьу зв'язку з продуктивністю постачальника послуг.

ТОВ "КУРАПРОКС-ДЕНТАЛ" не несе відповідальності за будь-які опечатки в рекламних матеріалах, помилки даних в Інтернет-магазині, неправильні цінники, помилки в ілюстраціях товарів, фотографіях, описах чи інших текстах, наприклад, у купонах або акціях зі знижками, а також за несвоєчасне або пропущене поставки.

13) Адреси

Учасник та партнер за контрактом щодо пропозицій на цьому веб-сайті:

Товариство з обмеженою відповідальністю

"КУРАПРОКС-ДЕНТАЛ"

Металістів, буд. 20Т, 03057, м. Київ, Україна

моб.: +38 067 508 47 78

E-Mail: info@curaprox.ua

 

14) Конфіденційність, авторське право, торгові марки

Повідомлення про конфіденційність [The Privacy Notice [Link]] є невід'ємною частиною цих Загальні умови ведення бізнесу (GTB - General Terms of Business). Приймаючи ці Загальні умови ведення бізнесу (GTB - General Terms of Business), Клієнт також висловлює згоду з Повідомленням про конфіденційність .

Всі права на товарні знаки, зображення  та авторські права [для відповідної продукції] мають компанія ТОВ "КУРАПРОКС-ДЕНТАЛ" або її партнери. Завантаження, зберігання, копіювання, друк даних,  зображень і  PDF-файлів, навіть у витягах, заборонено без письмового схвалення ТОВ "КУРАПРОКС-ДЕНТАЛ".  Всі права захищені. Будь-яке використання Замовником інших цілей, крім цільового використання відповідногопродукту, заборонено.