ПРЕМІУМ-ДОГЛЯД ЗА ПОРОЖНИНОЮ РОТАПРЕМІУМ-ДОГЛЯД ЗА ПОРОЖНИНОЮ РОТА

Виберіть свою країну Україна Україна
Безкоштовна доставка при замовленні від 2000 UAH!
Доставка протягом 1-2 днів
Безпечний платіж

Зубна паста Enzycal

Ніжна і надзвичайно ефективна

Забудьте про агресивні інгредієнти зубної пасти. Ми використовуємо лише ті інгредієнти, які природно взаємодіють з вашим тілом, такі як ферменти, що підвищують захисну силу слини.

Ніжна зубна паста, здорова порожнина рота.

Підходить для звукової зубної щітки

Ніякого SLS, триклозану чи пластикових мікрогранул

Зроблено в Швейцарії

З турботою про зубну емаль

У Curaprox ми плекаємо зубну емаль, а не зношуємо її. Наші ферменти ніжні. На відміну від інших зубних паст, Enzycal не стирає емаль. Низькі значення Enzycal від ~ 30 до ~ 60 за шкалою абразивності RDA забезпечують надійний і водночас ефективний догляд за зубною емаллю.

Чому ферменти?

Ферменти, що містяться в нашій слині, борються з бактеріями. Ферменти в Enzycal посилюють природну силу слини. Вони також допомагають компенсувати втрачені мінерали та кальцій у зубній емалі та мають противірусну та протигрибкову дію.

Захист за допомогою фториду натрію

Фторид натрію зміцнює емаль зубів і після чищення робить її стійкою до впливу кислоти. Він ремінералізує ділянки, включно з тими, що зазнали впливу, і мінімізує ріст шкідливих бактерій, що робить його досить ефективним у боротьбі з карієсом.

SLS? За жодних обставин

На жаль, SLS (лаурилсульфат натрію) все ще використовується у більшості зубних паст. Він атакує клітини слизової оболонки порожнини рота (тканини, що вистилає ротову порожнину). Це призводить до хворобливого подразнення, травм та виразок. Звісно, його немає у Enzycal чи будь-якій іншій нашій зубній пасті.

Для гурманів

Звичайні зубні пасти містять забагато ментолу. Він висушує ротову порожнину, зменшує приплив слини і знижує природний захист порожнини рота. А це означає, що їжа та напої жахливі на смак після чищення зубів. Нам більше до вподоби м’який смак і здорова ротова порожнина. А вам?

Вибір має значення

Багато зубних паст насправді не дуже корисні й призводять до стирання, подразнення, ба навіть до виразок у роті. Наші дослідження показують, що наші зубні пасти Enzycal м’які та надзвичайно ефективні.

CS 5460

Найефективніша зубна щітка у світі?

Докладніше Купити

Карієс

Ви можете
себе
захистити

Докладніше Купити

Чутливі зуби

Ай! Оголені коріння зуба. Нарешті є чим зарадити

Докладніше Купити