ПРЕМІУМ-ДОГЛЯД ЗА ПОРОЖНИНОЮ РОТАПРЕМІУМ-ДОГЛЯД ЗА ПОРОЖНИНОЮ РОТА

Виберіть свою країну Україна Україна
Безкоштовна доставка при замовленні від 2000 UAH!
Доставка протягом 1-2 днів
Безпечний платіж

Hydrosonic pro

Професійний догляд за зубами

Hydrosonic pro щоразу дарує відчуття професійного чищення. Щітка подбає про чистоту важкодоступних місць навіть з брекетами, імплантатами й чутливими яснами.

Сім різних рівнів чищення на ваш вибір. Насолоджуйтесь ідеальним чищенням зубів

Потужний акумулятор: понад 60 хвилин чищення без підзарядки

Три інноваційні головки щітки: power, sensitive та single

Ідеальне очищення навіть у важкодоступних місцях завдяки дієвому вигину Curacurve®

Догляд за зубами як мистецтво

Маленька головка щітки забезпечує неперевершену ретельність чищення зубів та ясен. Тепер ви можете чистити між зубами, скобами, брекетами чи фіксаторами ефективно та невимушено. І все це завдяки інноваційній швейцарській технології виробництва головки щітки.

Ідеальне чищення завдяки дизайну

Винятковий дизайн головки щітки. Надзвичайно тонкі, щадні ворсинки Curen®, замість звичайного нейлону, обволікають кожен зуб і роблять очищення ефективнішим. Маленький розмір головки щітки дозволяє легко дістатися до всіх ділянок навколо всіх ваших зубів.

7 рівнів потужності: вибір за вами

Від 22 000 до 42 000 ніжних рухів за хвилину. Електрична зубна щітка Hydrosonic pro дарує відчуття професійного очищення. Виберіть потрібний рівень та почніть чистити.

60 хв чищення щіткою на одному заряді

До 30+ сеансів чищення зубів. Саме так. Потужність залишається незмінною протягом усього заряду. Заряджання через USB – простіше не буває!

Маленький вигин, великий вплив

Curacurve® – це вигин щітки на 10 або 15 градусів, який суттєво покращує чищення. Тепер ви можете легко очистити важкі ділянки, як-от внутрішню поверхню передніх зубів, за молярами та премолярами. Адже розробкою дизайну виробів для догляду за зубами займаються професійні стоматологи.

Дорожній набір Hydrosonic

Набір легкий, компактний та неймовірно практичний. Завдяки цьому набору ви завжди можете подбати про здоров’я ротової порожнини. Hydrosonic pro – завжди поруч.

Догляд за зубами одним натисканням кнопки

Ми довго ігнорували електричні зубні щітки, як і експерт Curaprox, професор, лікар-стоматолог, Уелі П. Саксер. Але потім, еврика! З тих пір тільки й чути про Hydrosonic pro від користувачів.

Головка для щітки на будь-який випадок

Електрична зубна щітка Hydrosonic pro постачається з трьома інноваційними головками, розробленими та виготовленими у Швейцарії. Ви вибираєте ту, яка вам підходить: power, sensitive чи single.

German Design Award 2021

Переможець у категорії «Відмінний дизайн продукту в галузі відновлювального лікування й охорони здоров’я»

«Особливий дизайн голівки зубної щітки спрощує догляд за зубами у випадку складного положення зубів або носіння брекетів».

Enzycal

Ніжна, м’яка,
ефективна та
підхожа для
зубної щітки.

Докладніше Купити

CS single

Зуб за зубом

Докладніше Купити

Імплантати

Бо вони заслуговують особливого догляду

Докладніше Купити