ПРЕМІУМ-ДОГЛЯД ЗА ПОРОЖНИНОЮ РОТАПРЕМІУМ-ДОГЛЯД ЗА ПОРОЖНИНОЮ РОТА

Виберіть свою країну Україна Україна
Безкоштовна доставка при замовленні від 2000 UAH!
Доставка протягом 1-2 днів
Безпечний платіж

Hydrosonic easy

ПРОСТО, ЕФЕКТИВНО ТА НАДІЙНО

Гігієна порожнини рота одним натисканням кнопки — Hydrosonic easy дозволяє покращити здоров'я ротової порожнини дуже простим способом.
Технологічна досконалість і нічого зайвого.

Три рівні очищення — «start», «clean» та «smile»

Потужний акумулятор: понад 60 хв чищення на одному заряді від USB

Так просто: дві хвилини чищення, 12 годин посмішок

До комплекту входить головка щітки «sensitive» — надзвичайно ніжна та високоефективна завдяки надтонким ворсинкам Curen®

НАША НАЙНІЖНІША ГОЛОВКА ЩІТКИ

Так, це головка щітки «sensitive», геніально ніжна завдяки надтонким ворсинкам Curen®. Вона також легко досягає критичних місць завдяки маленькому вигину Curacurve®. Навіщо грушеподібна форма? Вона дозволяє охопити кожен зуб окремо. Що таке гідродинаміка? Гідродинамічний ефект забезпечує повноцінне очищення.

EASY — ГОЛОВКА ЩІТКИ SENSITIVE ВХОДИТЬ ДО КОМПЛЕКТУ

Звукова щітка Hydrosonic easy поставляється з надзвичайно інноваційною головкою щітки «sensitive». Щітка сумісна з усіма насадками Curaprox, бо різноманітність має значення.

У ПОДОРОЖ ТІЛЬКИ З HYDROSONIC

Так, це дорожній набір. Він легкий, компактний та неймовірно практичний. Завдяки цьому набору ви завжди можете подбати про здоров’я ротової порожнини. Hydrosonic easy – завжди поруч.

ТРИ РІВНІ ОЧИЩЕННЯ, ОДНА КНОПКА – EASY

Від 44 000 до 84 000 надзвичайно ніжних рухів за хвилину – електрична зубна щітка Hydrosonic easy забезпечує відчуття свіжості та чистоти.

60 ХВ НА ПОВНІЙ ПОТУЖНОСТІ. ПІДЗАРЯДКА? EASY

Понад 60 хв чищення щіткою на одному заряді. Потужність незмінна до останньої секунди. Заряджайте через USB. Простіше не буває.

Просто, ефективно та надійно. 

Експерт Curaprox, професор, лікар-стоматолог, Уелі П. Саксер каже: «Hydrosonic easy – це зубна щітка для тих, хто хоче покращити здоров’я ротової порожнини та доглядати за зубами без зайвих зусиль».

Be you

Свіжі присмаки
для біліших зубів

Докладніше Купити

Enzycal

Ніжна, м’яка та ефективна

Докладніше Купити

Карієс

Ви можете
себе
захистити

Докладніше Купити