ПРЕМІУМ-ДОГЛЯД ЗА ПОРОЖНИНОЮ РОТАПРЕМІУМ-ДОГЛЯД ЗА ПОРОЖНИНОЮ РОТА

Виберіть свою країну Україна Україна
Безкоштовна доставка при замовленні від 2000 UAH!
Доставка протягом 1-2 днів
Безпечний платіж

Hydrosonic Black is white

Неперевершений дизайн для білих зубів

Для цінителів стилю догляд за зубами отримує новий вигляд. Звичайна ніжна та ефективна сила чищення Curaprox для яскравіших і біліших зубів тепер у неймовірному дизайні.

Три рівні очищення: від 22 000 до 42 000 ніжних рухів за хвилину

Потужний акумулятор: понад 60 хв рівномірного чищення без підзарядки

Дві вугільних насадки. Ворсинки з активованим вугіллям для ніжного відбілювання.

Ідеальне очищення навіть у важкодоступних місцях завдяки дієвому вигину Curacurve®

Вугільні ворсинки для щадного відбілювання

Ворсинки Curen® насадок для зубної щітки вкриті активованим вугіллям. Вони допомагають видаляти знебарвлені частинки, не пошкоджуючи емаль. Стильне, інноваційне та ніжне відбілювання.

Винятковий дизайн насадок. Виняткове очищення..

Неймовірний дизайн насадки. Надтонкі та ніжні ворсинки Curen®, замість звичайного нейлону, обволікають кожен зуб і роблять очищення ефективнішим. Маленький розмір головки щітки дозволяє легко дістатися до всіх ділянок навколо всіх ваших зубів.

Одна кнопка, три рівні ніжного очищення

Змініть рівень одним натисканням кнопки: 22 000 рухів за хвилину для ніжного масажу ясен. Потім 32 000. Або навіть 42 000 для повного очищення. Усі рівні забезпечують ніжне очищення.

60 хвилин відбілювання

Ви можете чистити зуби протягом понад 60 хв на одному заряді. Потужність залишається незмінною до останньої секунди. Заряджання через USB. Простіше не буває!

Маленький вигин, великий вплив

Curacurve® – це вигин щітки на 10 або 15 градусів, який суттєво покращує чищення. Тепер ви можете легко очистити важкі ділянки, як-от внутрішню поверхню передніх зубів, за молярами та премолярами. Адже розробкою дизайну виробів для догляду за зубами займаються професійні стоматологи.

Дорожній набір Hydrosonic

Набір легкий, компактний та неймовірно практичний. Завдяки цьому набору ви завжди можете подбати про здоров’я ротової порожнини. Hydrosonic pro – завжди поруч.

Стильний догляд за зубами.

Функціональність має важливе значення. Але пошановувачі стилю хочуть більшого. Здоров’я ротової порожнини отримує новий вигляд. Звичайна ніжна та ефективна сила чищення Curaprox у неймовірному дизайні.

Відбілювання

Біліші зуби,
здоровіші зуби

Докладніше Купити

Зубна паста Black is white

Привіт ніжний догляд за зубами, бувайте плями.

Докладніше Купити

Зубна паста Black is white

Ніжна, ефективна та вражаюча.

Купити