ПРЕМІУМ-ДОГЛЯД ЗА ПОРОЖНИНОЮ РОТАПРЕМІУМ-ДОГЛЯД ЗА ПОРОЖНИНОЮ РОТА

Виберіть свою країну Україна Україна
Безкоштовна доставка при замовленні від 2000 UAH!
Доставка протягом 1-2 днів
Безпечний платіж

BDC Biological Denture Care

Догляд за протезами та ретейнерами

Дозвольте матері-природі подбати про зубні протези, ретейнери та здоров’я ротової порожнини завдяки поєднанню лимонної кислоти, морської солі та евкаліптової олії у BDC.

Очищає лимонною кислотою та морською сіллю

Зубні протези та ретейнери залишаються роками як нові

Захищає завдяки евкаліптовій олії

Природний та тривалий догляд

Поєднання лимонної кислоти та морської солі легко розчинює залишки їжі та нальоту. На відміну від інших, більш агресивних засобів очищення, BDC не пошкоджує пластик. Тому ваші зубні протези та ретейнери виглядають як нові протягом років.

Свіжість та герметичність

Евкаліптова олія надає BDC свіжості, пікантності завдяки лікуючим і протизапальним здібностям. Олія також герметизує та захищає пластик, герметизуючи усі наявні мікротріщини щільною мікроплівкою.

Просте задоволення...

Дбайте про свої зубні протези чи ретейнери і надайте їм блиску, бо вони заслуговують на зубні щітки Curaprox. Видалення залишків їжі та нальоту стає простим задоволенням, і ми гарантуємо, що пластик не подряпається. Використовуйте щітку BDC для зубних протезів або ретейнерів, а CS 5460 для скоб.

Природа-мати знає краще.

У Curaprox ми починаємо із запитання «як може допомогти природа»? Саме тому продукти BDC такі корисні для здоров’я порожнини рота й роками зберігають новий вигляд зубних протезів чи ортодонтичних ретейнерів.

BDC: яка різниця?

Різниця полягає в натуральних інгредієнтах: очищаюча сила лимонної кислоти, морської солі та надійний захист евкаліптової олії. Ніяких мікротріщин, а отже ніякого простору для патогенних мікроорганізмів.

Лимонна кислота

Один з найкращих природних засобів й ключовий очищаючий інгредієнт «BDC 100 daily» та «BDC 105 weekly». Вона полегшує розщеплення залишків їжі, плям та відкладень бактерій на зубних протезах та ретейнерах, і навіть запобігає утворенню мікротріщин. (200-300)

Евкаліптова олія

Евкаліптова олія забезпечує максимальну свіжість зубних протезів чи ретейнерів. Вона також має протизапальні властивості й ущільнює та захищає пластик, утворюючи мікроплівку.

Морська сіль

Жодне унікальне блюдо для гурманів не обходиться без морської солі. Ми вважаємо, що те саме стосується й виняткових засобів для чищення зубних протезів та вирівнювачів. Морська сіль стабілізує і сполучає очищувальну дію лимонної кислоти.

Чи дійсно потрібно чистити зубні протези чи елайнери?

Ми знаємо, що ви хочете, щоб ваші протези чи елайнери були надзвичайно зручними. Тож ми знаємо, що ви із задоволенням швидко та легко видалите залишки будь-яких відкладень, розчинених та дезінфікованих з «BDC 100 daily» та «BDC 105 weekly».

Природне – найкраще

Хімічні речовини можуть атакувати бактерії, проте вони також атакують пластик, створюючи мікротріщини, – розсадник патогенних організмів. На відміну від інших, BDC використовує природну лимонну кислоту, морську сіль та евкаліптову олію для видалення залишків їжі та бактерій, а також для догляду за протезами та ортодонтичними ретейнерами.

CS 5460

Очищення та стимулювання ясен

Докладніше Купити

Імплантат

Належний догляд за імплантатами або протезами

Докладніше Купити

CS 708

Для важкодоступних місць

Купити