ПРЕМІУМ-ДОГЛЯД ЗА ПОРОЖНИНОЮ РОТАПРЕМІУМ-ДОГЛЯД ЗА ПОРОЖНИНОЮ РОТА

Виберіть свою країну Україна Україна
Безкоштовна доставка при замовленні від 2000 UAH!
Доставка протягом 1-2 днів
Безпечний платіж

Кільце-прорізувач

Потрійне
задоволення

Більше, ніж просто кільце для прорізування зубів. Брязкальце для активації органів чуття, захоплюючі текстури для сприяння сенсорних та моторних навичок, вбудована тренувальна зубна щітка. Неймовірно весело.

Знімає біль при прорізуванні зубів

Майданчик пригод для органів чуття

Готує вашого малюка до чищення зубів

Доступне у трьох кольорах: бірюзовий, блакитний та рожевий

Захоплюючі текстури і брязкальце

Безліч нових відчуттів завдяки різним текстурам та різнокольоровим кулькам у брязкальцях. Стимулює органи чуття. Малюк у захваті від гри. Біль забутий, а дорослі задоволені.

З нетерпінням чекаємо чищення зубів?!

Для вашої немовляти кільце-прорізувач – іграшка. Але немовля також вперше грайливо готується чистити зуби. Вбудована тренувальна зубна щітка масажує ясна і призвичаює немовля до чищення. Готові до чищення зубів? Так!

Болить перший зубчик?

Його перший зуб! Але йому боляче. Перш ніж брати мазь, дайте йому кільце-прорізувач. Немовля точно знатиме, що з ним робити. Й воно зніме біль.

Молочні зуби – заповнювачі для дорослих зубів

Кільце-прорізувач було розроблено доктором Наджею-Маріною Келлергоф. Воно допомагає вашій дитині підготуватися до першого чищення зубів й сприяє здоров’ю перших зубів.

Три кольори...

...потрійне задоволення. Блакитний, рожевий і бірюзовий. Дайте немовляті улюблений колір і спостерігайте, як воно інстинктивно починає наминати. Бувай, біль від прорізування! Привіт, широка посмішко!

Коли
прорізуються
молочні зуби

Спершу прорізуються різці. Моляри прорізуються в кінці. Прорізування починається приблизно з піврічного віку. Протягом наступних 20 місяців молочні зуби розвиваються один за одним.

Лячне слово «прорізуються»

Перший зубчик – свято для батьків, але не для дитини. У деяких спостерігається легкий дискомфорт. Інші страждають від сильного болю. Прорізування зубів завершується лише тоді, коли усі 20 молочних зубів на місці.

Чи потрібне моїй дитині кільце-прорізувач?

Немовлята мають просте рішення для зняття болю при прорізуванні – вони кусають усі предмети, що їх оточують. Тож найкраще, щоб це було кільце-прорізувач, рекомендоване педіатрами та стоматологами, яке не містить токсинів і абсолютно безпечне у використанні. Таке кільце робить прорізування зубів приємнішим і для вашої дитини, і для вас.

Що робить хорошим кільце-прорізувач?

Що ж, воно має зняти біль. А як щодо захоплюючих поверхневих текстур для дослідження й розвитку сенсорних та моторних навичок? А навчальна зубна щітка, що викличе захопливий інтерес до чищення зубів? А як щодо стимулюючого брязкальця? Просто потряси його.

Baby

Соски, пустушки та зубні кільця:
вичерпний посібник

Докладніше