ПРЕМІУМ-ДОГЛЯД ЗА ПОРОЖНИНОЮ РОТАПРЕМІУМ-ДОГЛЯД ЗА ПОРОЖНИНОЮ РОТА

Виберіть свою країну Україна Україна
Безкоштовна доставка при замовленні від 2000 UAH!
Доставка протягом 1-2 днів
Безпечний платіж

Пустушка

Заспокоює і розслабляє немовлят

А заразом і батьків, оскільки ця пустушка сприяє, а не заважає, нормальному розвитку зубів, піднебіння та щелепи. Без токсинів і абсолютно безпечна для вашого маляти.

Заспокоює ваше прекрасне дитя

Переваги пустушки без розповсюджених наслідків, такі як порушення прикусу

Забезпечує оптимальне дихання носом, сприяє концентрації уваги та спокійному сну

Біофункціональна: призначена для роботи з анатомією, природно сприяючи розвитку піднебіння та щелепи

Заспокоює немовля

Особлива м’яка силіконова мембрана створює такі ж приємні відчуття, які дає природний сосок. Це знайоме відчуття сприяє природному процесу ковтання.

Запобігає порушення прикусу

На відміну від звичайних пустушок ця має плаский наконечник. Це надає простору піднебінню та запобігає утворенню аномальної форми високої дуги. Плаский кінчик також запобігає відкритому прикусу. Ця пустушка не дозволяє вакууму утворюватися в ротовій порожнині й запобігає неправильному прикусу зубів і сприяє оптимальному диханню носом.

Сприяє нормальному розвитку піднебіння та щелепи

Бічні крила направляють тиск смоктання на щелепу, а не на піднебіння, забезпечуючи гарну округлу форму зубної дуги. Пустушка була розроблена доктором стоматологічних наук Гербертом Піком. На цю розробку його надихнуло те, що у його сина був перехресний прикус. «Лише 20 % вад розвитку щелепи генетичні», – стверджує доктор Пік.

Сприяє оптимальному диханню

Коли піднебіння росте належним чином і не набуває аномальної форми високої дуги, – це сприяє диханню через ніс. Тож пустушка допомагає запобігти проблемам з диханням, а отже й проблемам зі сном та концентрацією уваги.

Найкраща пустушка у світі...

...це груди. Мати-природа завжди знає найкраще. Пустушка Curaprox створює те саме приємне відчуття, що і природний сосок, і сприяє природному процесу ковтання.

Здоров’я порожнини рота з першого дня

Продукти Curaprox Baby гармонійно взаємодіють з природним розвитком вашої дитини, не завдаючи шкоди. Усі дитячі продукти «біофункціональні», тобто розроблені для природної підтримки росту.

Що, якщо дитина надто захоплюється пустушкою?

Незвичний плоский наконечник пустушки Curaprox вправно направляє тиск смоктання на щелепу, а не на піднебіння, сприяючи здоровому розвитку в усіх відношеннях. Тож ви можете бути спокійні, якщо малечу не відірвати від пустушки.

Чому перехресні та відкриті прикуси це погана новина?

Вони сприяють диханню ротом, що може призвести до таких проблем, як порушення сну та труднощі з концентрацією уваги. А виправлення неправильного зміщення у дорослому віці – це проблема, без якої ви обоє можете обійтися. Коли зуби ростуть правильно, дитина дихає носом, і це сприяє здоровому розвитку.

Чи діє пустушка Curaprox одразу?

Так. Вона одразу починає сприяти розвитку дитини у багатьох напрямках. Доктор стоматологічних наук Герберт Пік, який розробив пустушку Curaprox, попереджає, що у половини дітей, які користуються звичайними сосками-пустушками, виникає перехресний прикус або відкритий прикус. Ваш вибір має значення.

Дитяча зубна щітка

Весело, ніжно, ефективно
– з першого зуба

Докладніше Купити

Baby

Соски, пустушки та зубні кільця:
вичерпний посібник

Докладніше